Kokybė, o ne kiekybė

„Vitagama“ įkūrėja – gydytoja

Elektroninė maisto papildų parduotuvė „Vitagama“ atsirado iš noro edukuoti visuomenę apie maisto papildų bei vitaminų vartojimą bei padėti žmonėms išlikti sveikais, energingesniais ir net ilgiau gyventi. 

Siekiant užtikrinti, kad prieš išsirenkant ir perkant papildus ar vitaminus, žmonės suprastų jų vartojimo ypatumus, skirtumus ir žinotų visą informaciją tinkamam jų vartojimo užtikrinimui, Eglė Simaškienė ryžosi keisti neteisingą požiūrį į maisto papildus. Ji – ne tik gydytoja hematologė, dėstanti medicinos studentams bei skaitanti pranešimus konferencijose, bet ir mama, teniso, padelio, kelionių ir knygų mėgėja, o dabar – ir elektroninės maisto papildų parduotuvės „Vitagama“ įkūrėja. 

„Esu asmuo, atliekantis pagrindinį patariamąjį vaidmenį produktų parinkime. Dirbdama sveikatos srityje visada domiuosi kaip gyventi sveikiau bei jaustis geriau. Pildyti žinių bagažą apie maisto papildų naudą, šios srities inovacijas tapo ne tik mano hobiu, bet ir verslu, kurio pagalba savo žiniomis dalinuosi su klientais, – sako gyd. hematologė Eglė Simaškienė. – Stengiuosi edukuoti žmones ir padėti suprasti maisto papildų vertę, jų teikiamą tiesioginę naudą gyvenimo kokybei, skatinu išnaudoti gamtos, vitaminų ir adaptogenų galias. Mano nuomone, holistinis požiūris į sveikatą ir jos puoselėjimą turi tapti ne tik mada, bet kiekvieno kasdienybe. „Vitagama“ yra daugiau negu elektroninė parduotuvė – tai iš tiesų kitoks požiūris į maisto papildus.“

Eglė prie visuomenės švietimo taip pat prisideda tobulindamasi užsienyje ir Lietuvoje vykstančiose konferencijose, nuolat skaitydama mokslinius straipsnius, tyrimus sveikatos, maisto papildų, mikroelementų ir kitomis temomis bei rašydama edukacinius pranešimus į medicinos žurnalus. Gydytojos išsilavinimas ir patirtis leidžia užtikrinti, kad žmonėms bus suteikiama kokybiškų papildų rekomendacija, kuri padės išspręsti turimą problemą

gydytoja Eglė Simaškienė | Maisto papildai ir vitaminai | Vitagama.lt

Gydytojo rekomendacija

Maisto papildai suteikia galimybę užpildyti tinkamos mitybos spragas. Visgi, maisto, papildų ir vitaminų pagalba subalansuota mityba nėra universali, todėl norint jaustis kiek įmanoma geriau ir džiaugtis geresne sveikata, svarbu suprasti, jog papildų pasirinkimas taip pat priklauso nuo individualių žmogaus savybių – amžiaus, lyties, gyvenimo būdo, fizinio aktyvumo bei kitų įpročių. 

Tam, kad produktas būtų parinktas taisyklingai, jis sudėtyje turi turėti ne tik žmogui reikalingų medžiagų, bet ir tinkamą jų koncentraciją. Kaip ir per mažas vitaminų ir mineralinių medžiagų kiekis organizme, taip ir per didelis, gali turėti neigiamos įtakos sveikatai.

„Maisto papildų kokybė, sudėtis ir žmogui reikalinga koncentracija yra kertiniai dalykai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį renkantis produktus. Esame atradę itin kokybiškus, europinius standartus atitinkančius produktus, o siekiant užtikrinti, kad žmonės papildus naudotų tikslingai ir tinkamomis dozėmis, siūlome unikalią paslaugą – „gydytojo rekomendacija“ –  jos metu produktai klientui yra parenkami individualiai pagal jo savybes ir rekomenduojamas jų kiekis, padedantis pasiekti turimą tikslą ar išspręsti jau atsiradusią problemą“, – sako E. Simaškienė. 

Daugiau informacijos apie paslaugą „gydytojo rekomendacija“ galite rasti čia, o maisto papildų bei vitaminų asortimentą – čia.

Pirkinių krepšelis