Kokybė, o ne kiekybė

Apie mus

“Vitagama” įkūrėjai yra gydytojai. Dirbant, tobulėjant nuolat kyla klausimai, kaip galėtume gyventi sveikiau, ką galėtume padaryti, kad apsaugotume save nuo ligų? Kaip jaustis geriau, gyventi ilgiau?

Ieškant maisto papildų visada pagalvodavome, ar tai ką perkame yra kokybiška, ar papildų naudojimas pagrįstas moksliškai? Todėl sau, savo artimiesiems ir jums ieškome kokybiškų, moksliškai pagrįstų papildų.

Kodėl verta vartoti maisto papildus?

Sveikatai bei gerai gyvenimo kokybei reikalinga subalansuota, pilnavertiška mityba, fizinis aktyvumas, streso kontrolė, sveikatai palanki aplinka, tačiau esant šiuolaikiniam gyvenimo ritmui, visus šiuos tobulo gyvenimo komponentus išpildyti beveik neįmanoma.

Todėl mūsų gyvenime itin didelį vaidmenį turi ir maisto papildai, kurie gali padėti užpildyti idealios mitybos spragas. Maisto papildai taip pat gali būti naudingi esant tam tikroms patologinėms būklėms, esant aukštam streso lygiui bei apskritai norint gerinti savo gyvenimo kokybę bei sveikatingumą. 

Gydytojo rekomendacija

Maisto papildų yra daug ir visokių. Taip pat skiriasi jų koncentracija bei kokybė. Tikrai sunku atsirinkti būtent tą maisto papildą, kuris turi didžiausią potencialą būti naudingas ir tikslingas. 

Siūlome unikalią paslaugą – “Gydytojo rekomendacija”, kurios metu gydytojai individualiai parinks ir rekomenduos būtent jums tikslingus maisto papildus, būtent jums rekomenduojamomis dozėmis.

Visada atkreipiame dėmesį į sudėtį, rekomenduojamas dozes, nuo dozės ar sudėties priklausomą naudą. Rekomenduojami maisto papildai visada bus aukščiausios kokybės, atitinkantys Europinius standartus.

Pirkinių krepšelis