Pirkėjų atsiliepimai

Apsipirkimas "Vitagama" visada būna sėkmingas, kadangi gaunu visą reikiama pagalbą išsirenkant būtent man tinkama produktą, o be to žinau, kad visas asortimentas yra kruopščiai atrinktas specialistų ir yra aukščiausios kokybės bei geriausios sudėties.
Diana Č.
Sveiki, norėjau padėkoti ir pasidžiaugti, kad pavartojusi gerą mėnesį vitaminų skirtų odai ir plaukams, mano nuostabai, atsigavo šviesinti ir balinti plaukai, dingo pleiskanojimas palei smilkinius ir virš kaktos. Kas mane vargino jau ne vienus metus, didžiausios rekomendacijos.
Ieva J.
Kai atradau Vitagama, daugiau niekur kitur nebeperku maisto papildų ir vitaminų. Žinau, jog kai perku čia, visada gausiu kokybišką prekę. Man labai patinka Biogena produktai. Visa mano šeima naudoja tik Biogena žuvų taukus. Jaučiuosi visiškai rami, kad šie žuvų taukai yra be antibiotikų ir kitų kenksmingų medžiagų. Man daugiau nebereikia skaityti rekomendacijų ir ieškoti kokybiškų žuvų taukų. Po covid labai man padėjo Biogena kofermentas Q10. Ją vartojant nejaučiau jokių pokovidininių simptomų! Tikrai labai rekomenduoju pabandyti 🙂
Monika J.
Persirgus Covid niekaip negalėjau atsikratyti silpnumo jausmo ir dusulio. Dukra parekomendavo pabandyti Q10 ir žuvų taukus iš Biogena Vitagamoje. Tikrai buvau skeptiškai nusiteikus, bet po savaitės laiko negalėjau patikėti kaip grįžo jėgos ir išnyko visi po Covid atsiradę simptomai. Tikrai labai rekomenduoju Vitagamą ir jų Biogena papildus!
Genovaitė V.
Vitagama pasirinkau radusi internete. Susigundžiau pasiūlymu gauti gydytojo rekomendaciją prieš pasirenkant tinkamus maisto papildus. Su gydytoja telefonu aptarėme mano neseniai darytus kraujo tyrimus ir pagal tai susidėliojome maisto papildus. Buvo pasirinktas Biogenos prekinis ženklas, kadangi gamintojo kokybė turėjo daugybė gerų atsiliepimų. Pradėjusi naudoti maisto papildus, pastebėjau pagaliau dingusią nemigą ir ypatingai pagerėjusią miego kokybę. Taip pat pagerėjo kasdienė savijauta, dingo nuovargis ir nuolatinis energijos nebuvimas. Pagaliau pradėjau suprasti kaip gali atrodyti kokybiška diena, tiek dirbant, sportuojant ir gyvenant gyvenimą. Supratau, kad maisto papildus rinktis reikia atsakingai ir pasitariant su kompetentingu žmogumi. Sugrioviau asmeninį mitą, kad maisto papildai tik marketingas 🙂
Brigita P.
Kadangi visada turėjau bėdų su žemu hemoglobinu (anemija), o prie viso to labai slinko plaukai, kreipiausi dėl vitaminų į Vitagamą. Man nurodė kokius kraujo tyrimus atlikti, o vėliau pagal juos paskyrė ir vitaminus. Ir juos skiria, ne tik iš asortimento ką jie turi, o ko ištikro Tau reikia - tad konsultacija išties objektyvi ir maloni. Iš jų krepšelio įsigyjau varį, seleną ir panto-H-gena. Sutapimas ar ne, bet vitaminus vartoju jau šiek tiek daugiau nei 3 mėn, plaukai nebeslenka, savijauta gera, o ir energijos daugiau nei buvo. Ačiū!
Andželika K.
Puikus aptarnavimas, greitas pristatymas, platus pasirinkimas! Rekomenduoju!
Gyd. Natalija S.
Didelis kokybiškų, gydytojos atrinktų papildų pasirinkimas. Šiuo metu vartoju kelis “Biogena” maisto papildus, esu visiškai rami dėl kokybės ir veiksmingumo, nes papildų sudėtis yra puiki. Rekomenduoju!
Giedrė H.
Persirgus Covid niekaip negalėjau atsikratyti silpnumo jausmo ir dusulio. Dukra parekomendavo pabandyti Q10 ir žuvų taukus iš Biogena Vitagamoje. Tikrai buvau skeptiškai nusiteikus, bet po savaitės laiko negalėjau patikėti kaip grįžo jėgos ir išnyko visi po covid simptomai. Tikrai labai rekomenduoju Vitagamą ir jų Biogena papildus!
Genovaitė V.
Pirkinių krepšelis